Pizza i frytki

Pizza i frytki

Pizza i frytki uważane są za jedne z najbardziej niezdrowych potraw.Pizza i frytki Jednak nie zawsze musi tak być, jest wiele sposobów na to, by przyrządzić w miarę zdrową pizzę lub frytki. Jeśli chodzi o frytki to wystarczy nie smażyć ich na głębokim oleju. Te upieczone w piekarniku z odrobiną ziół i jedynie skropione oliwą z oliwek smakują wyśmienicie. Zresztą frytki można robić z wielu różnych warzyw, nie zawsze musi to być ziemniak.

Pizza i frytki

Doskonale nadaje się do tego chociażby bardzo popularna marchew i burak. Tak przygotowane frytki można podawać nawet małym dzieciom bez obaw o ich zdrowie. Jeśli chodzi o pizzę to tutaj najważniejsze są składniki umieszczane na cieście. Można przygotować tą potrawę z dużą ilością warzyw i ziół, dzięki czemu dostarczy nam nie tylko niezapomnianych wrażeń smakowych, ale też mnóstwo witamin i wartościowych składników.

Artykuł napisany przez:
Parse error: syntax error, unexpected ‚[‚ in /home/seofabryka/public_html/majerankowo.pl/wp-content/plugins/insert-php/insert_php.php(48) : eval()’d code on line 1
_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]